Produktai

KĖNIO ŠAKŲ VAINIKAI IR EGLUTĖS

Viena seniausių floristinių kompozicijų - vainikas. Jis simbolizuoja amžinybę, begalybę, spalvomis ir kvapus puošia mūsų namų išorę ir vidų, pažymi laukiamą šventę ir metų laikus.
Labiausiai paplitęs Advento vainikas, kuris padeda sukurti susikaupimo, ramybės, laukimo ir prisiminimų atmosferą. Kartu su raudonais puansetijų lapais, bugienio uogomis, piešiniais ant indų ir staltiesių šventiniai vainikai yra neatsiejama Šventų Kalėdų vakaro dalis.
Vainiko pagrindas gaminamas iš šiaudų - 30, 32, 35, 40, 50 ir 60 cm išorinio skersmens, žiedo storis - 6 cm, svoris - 300-2000 g. Jis apipinamas kėnio (Abies nobilis) šakelėmis, dažniausiai naudojamomis Vakarų Europoje, JAV (tinkamomis sąlygomis išsilaiko keletą metų). Puikiai tinka ir Lietuvoje augantys spygliuočiai - eglės, pušys, pocūgės, kadagiai, tujos, mahonijos šakos.
Vainiko dekoravimui tinka džiovinti lapai ir žiedai, obuoliukai, šermukšnių, gudobelių uogos,  kankorėžiai, kaspinai, žvakės, varpeliai ir t. t.
Advento vainikas kabinamas ant durų, lango, po šviestuvu, dedamas ant stalo ir šakų. Šis vainikas skleidžiamu aromatu pripildo aplinką jaukumu ir švenčių nuotaika ne tik namuose, bet ir kabinete, restorane, meno galerijoje ir pan.
Šiaudinis žiedas - floristinio kūrinio pagrindam apipinamas šviežiai nuskintais ir džiovintais augalais pagal atitinkamą metų laiką, kad nuolat mus pasitiktų prie kiemo vartų ar namų durų, gimtadienio ar įkurtuvių originali dovana verslo partneriams.Pagrindinė Šv. Kalėdų ir Naujųjų Metų Šventinė kompozicija ir simbolis EGLUTĖ

Ypač daili, iš kilniojo kvepiančio kėnio (Abie nobilis) šakų, užpildys Jūsų namus jaukumu, šventine nuotaika ir aromatu.

Įvairaus dydžio, papuoštos natūraliais, rankų darbo žaisliukais.

Be papildomo stovo galėsite jas pastatyti ant stalo, palangės, baro ar kambario viduryje. Kam puošimas nuostabi išsiilgtos šventės dalis rinkitės nepuoštas. Dekoratyvinės kvapniojo kėnio eglutės gaminamos nuo 40cm  iki 200cm aukščio.