Produktai

Morkos Caribou

Nanto tipo morkos. Didelio derlingumo veislė, šaknaiavaisiai cilindriniai, puikiai lygios šaknys, labai atsparios lūžinėjimui, labai lygi oda, apie 19 - 20 cm ilgio, jie nėra linkę peraugti,, tamsi, stipri lapija. Puikios išvaizdos ir gero skonio. Tinka sandėliavimui.


Burokėliai

Kestrel
Kestrel
Rodina
Rodina

Kestrel Hibridas
Vidutinio vėlyvumo hibridas. Puikiai tinka ilgam sandėliavimui, perdirbinui ir šviežiam vartojimui. Šakniavaisiai apvalūs, tamsiai raudonos spalvos, geros prekinės išvaizdos. Lapija stipri ir sveika. Šakniavaisiuose sukaupia daug cukraus.

Rodina Hibridas
Vid. ankstyvumo hibridas. Šakniavaisiai labai saldūs, tamsiai raudoni, gero skonio. Puikiai tinka pjaustyti griežinėliais. Gerai sandėliuojasi. 25-30% didesnis derlius lyginant su hibridais, kurių šak. apvalios formos. Lapija labai stipri.


Ridikėliai CELESTA H

Labai ankstyvas, lengvai auga ir formuoja vienodus, ryškiai raudonus, apvalius šakniavaisius. Labai gera vidinė struktūra. Jie puikiai auga įvairiomis sąlygomis. Tinka auginti visą sezoną šiltnamiuose ir lauke. Vegetacija 25 dienos.


Ridikėliai MILA

Mila
Mila

Ankstyva veislė. Švelnaus skonio. Tinka auginti visus metus. Sėti 0,5-1 cm gylyje, tiesiai į dirvą. Sudygsta per 5-10 dienų. Pikiavimas 5 cm atstumu.


Ridikėliai VIENNA H

Vienna
Vienna

Ankstyvas. Tinka auginti viso sezono metu. Šakniavaisiai dideli, iki 50 mm diametro, apvalūs, ryškiai raudoni. Atsparūs trūkinėjimui ir ilgai išlaiko prekinę išvaizdą.


Cukinijos AMBASSADOR

Hibridas (Courgette)
Cucurbita pepo
Subręsta po 51 dienos, augalas kompaktiškas, krūminis, vaisius 18-20cm ilgio, pailgas, tamsiai žalias, lygia tvirta odele su baltu minkštimu.
Cukinijų sėklos nereikalauja išankstinio apdorojimo. Tačiau Jūs galite sėklas pamerkti į drungną vandenį 12 valandų - tai skatina dygimą. Cukinija yra šilumą mėgstantys augalai. Sėti patalpose ar balandžio viduryje šiltnamyje. Sėklos sudygsta, be problemų, jei jūs galite garantuoti, kad bus ne mažiau kaip 20 ° C (dieną ir naktį) temperatūra. Neleiskite sodinukai išdžiūti! Sėklos sudygsta per savaitę, priklausomai nuo temperatūros.Cukinijos yra labai sveika ir turi daug vitamino B ir C, taip pat kalcio, geležies ir fosfatų. Tinka laikantis dietos, nes jie turi labai mažai kalorijų.  


Cukinijos TOP KAPI

Hibridas (Courgette)
Cucurbita pepo
Labai derlinga cukinijų veislė, vaisiai cilindriški, pilkšvai žalios spalvos, vidutiniškai 18 cm ilgio, krūmas galingas, pusiau status, vegetacijos trukmė 52 dienos, tinka auginti tiek šiltnamiuose, tiek lauke.
Cukinijų sėklos nereikalauja išankstinio apdorojimo. Tačiau Jūs galite sėklas pamerkti į drungną vandenį 12 valandų - tai skatina dygimą. Patartina sodinti ir auginti 2 arba 3 tuo pačiu metu. Cukinija yra šilumą mėgstantys augalai. Sėti patalpose ar balandžio viduryje šiltnamyje. Sėklos sudygsta, be problemų, jei jūs galite garantuoti, kad bus ne mažiau kaip 20 ° C (dieną ir naktį) temperatūra. Neleiskite sodinukai išdžiūti! Sėklos sudygsta per savaitę, priklausomai nuo temperatūros.Cukinijos yra labai sveika ir turi daug vitamino B ir C, taip pat kalcio, geležies ir fosfatų. Tinka laikantis dietos, nes jie turi labai mažai kalorijų. 


Cukinija Aziad H

Šviesiai žalia. Labai ankstyvas hibridas. Vegetacija 30-35 dienos. Vaisiai cilindro formos, šviesiai žalsvi. Auga kaip krūmas. Tinka auginti atviram grunte ir plėveliniuose šiltnamiuose. Atspari ligoms ir virusams.


Cukinija LEMONA

Augalas kompaktiškas, vaisiai ryškiai geltoni, cilindriniai, 20 -25 cm ilgio, sveria 250-300 g. Puikios kokybės.

Gamintojas – SAKATA


Moliūgai MUSQUE de PROVENCE

Cucurbita maxima
Muskusinių moliūgų vidutinio vėlyvumo derlinga veislė. Vegetacijos periodas - 100-110 dienų. Vaisius apvaliai plokščias, briaunotas, iki 8 kg svorio. Prinokusio odelė gelsva, minkštimas oranžinis, saldus. Galima išlaikyti iki vasario mėn.
Prancūzijoje supjaustyti skiltelėmis parduodamos dideliuose prekybos centruose ir ūkininkų turguose maisto ruošimui. Dekoratyvus.  Vid. derlius: 2 vaisiai.


Halloween

Vaisiai dideli 7-8kg, iki 10 kg svorio, ryškiai oranžinės spalvos.


Mieluna

Ankstyva, derlinga hibridinė sviestinių moliūgų veislė šviežiai rinkai. Vaisiaus masė 1 - 1,3 kg, minkštimo spalva tamsiai oranžinė, gerai sandėliuojasi. Augalai stiprūs ir sveiki. Vaisiai subręsta ir Šiauriniuose reginiuose. Atsparumas: IR=Px


Petražolė ORBIS

Vidutinio ankstyvumo šakninė petražolė. Vegetacija 182 d. Šaknis 20-22 cm ilgio, sveika. Derlinga. Puikiai sandėliuojama. Tinka auginti ir sunkiose dirvose.


Porai VARNA

Vidutinio vėlyvumo veislė, rudens derliui, tinkama sandėliavimui. „VARNA" porai (Allium porrum) yra puiki veislė su trumpu vegetacijos periodu. Užaugina didelius, labai ilgus (iki 60 cm) ir storus stiebus, kurie yra balti ir baigiasi mėsingais, tamsiai žaliais lapais. Ir stiebuose ir lapuose gausu vertingų vitaminų ir mineralų, tokių kaip provitaminas A, vitaminai C, B1, B2, B3 ir B6, taip pat geležies, kalcio, kalio, fosforo ir sieros. Valgomosiose porų dalyse esantys eteriniai aliejai turi antiseptinį poveikį, o reguliarus šios daržovės vartojimas taip pat prisideda prie blogojo cholesterolio kiekio mažinimo. Valgomi žalios salotose, su varške ir mėsa, taip pat galima džiovinti ar šaldyti.

„VARNA" porai turėtų būti auginami iš daigų vėsiame šiltnamyje arba namuose po stiklu. Stiprūs, gerai išsivystę daigai persodinami po paskutinių šalnų. Visiškai išsivystę stiebai skinami vėlai vasarą ir rudenį, iki pirmųjų šalnų. Mažiau derlingose ​​dirvose didžiausias derlius gaunamas praėjus vieneriems metams po tręšimo mėšlu, o sunkesnėse - po dvejų metų. Veislė derlinga.


Žirniai AVOLA

Labai ankstyva veislė. Vegetacija 65-70 dienų. Žemaūgiai, apie 50-60 cm aukščio, todėl jiems nereikia atramų. Ankštys vidutinio dydžio su 6-7 žirneliais. Žirneliai vidutinio dydžio, tačiau labai skanūs ir kvapnūs. Galima sėti kelis kartus per sezoną.