Produktai

Morkos

Carrazzo
Carrazzo
Carvejo
Carvejo

Carrazzo Hibridas
Labai produktyvus Nanto tipo morkų hibridas. Vegetacija 120-125 dienų nuo sėjos. Šaknys yra labai vienodas, Šaknis forma yra netoli cilindro. Šaknys vidutiniškai 17-20 cm ilgio ir turi išskirtinę oranžinę spalvą ir skonį. Puiki tolerancija nuo lūžimo ir skilinėjimą. Tinka šviežiam vartojimui ir perdirbimui. Lapija stipri, todėl derlių galima nuimti mechanizuotai. Labai gera laikosi (iki gegužės).
Carvejo Hibridas
Ankstyvas Nanto tipo hibridas. Šakniavaisiai cilindriniai, lygūs, vienodi, ~18 cm ilgio, 32 mm diametro, tvirti, nelūžta, todėl tinka plauti. Gero skonio. Lapija stipri, todėl derlių galima nuimti mechanizuotai. Derlinga Sandėliuojasi iki Kalėdų. Vegetacija 85-90d. 


Burokėliai

Kestrel
Kestrel
Rodina
Rodina

Kestrel Hibridas
Vidutinio vėlyvumo hibridas. Puikiai tinka ilgam sandėliavimui, perdirbinui ir šviežiam vartojimui. Šakniavaisiai apvalūs, tamsiai raudonos spalvos, geros prekinės išvaizdos. Lapija stipri ir sveika. Šakniavaisiuose sukaupia daug cukraus.

Rodina Hibridas
Vid. ankstyvumo hibridas. Šakniavaisiai labai saldūs, tamsiai raudoni, gero skonio. Puikiai tinka pjaustyti griežinėliais. Gerai sandėliuojasi. 25-30% didesnis derlius lyginant su hibridais, kurių šak. apvalios formos. Lapija labai stipri.


Ridikėliai CELESTA H

Labai ankstyvas, lengvai auga ir formuoja vienodus, ryškiai raudonus, apvalius šakniavaisius. Labai gera vidinė struktūra. Jie puikiai auga įvairiomis sąlygomis. Tinka auginti visą sezoną šiltnamiuose ir lauke. Vegetacija 25 dienos.


Ridikėliai RUDI

Ankstyvas, labai vienodas. Šakniavaisiai apvalūs, ryškiai raudoni, net pilnai subrendę yra traškūs. Lapai stiprūs, tinka rišti ryšūlėlius. Tinka auginti viso sezono metu. Atsparus netikrajai miltligei. 


Ridikėliai VIENNA H

Vienna
Vienna

Ankstyvas. Tinka auginti viso sezono metu. Šakniavaisiai dideli, iki 50 mm diametro, apvalūs, ryškiai raudoni. Atsparūs trūkinėjimui ir ilgai išlaiko prekinę išvaizdą.


Cukinijos AMBASSADOR

Hibridas (Courgette)
Cucurbita pepo
Subręsta po 51 dienos, augalas kompaktiškas, krūminis, vaisius 18-20cm ilgio, pailgas, tamsiai žalias, lygia tvirta odele su baltu minkštimu.
Cukinijų sėklos nereikalauja išankstinio apdorojimo. Tačiau Jūs galite sėklas pamerkti į drungną vandenį 12 valandų - tai skatina dygimą. Patartina sodinti ir auginti 2 arba 3 tuo pačiu metu. Cukinija yra šilumą mėgstantys augalai. Sėti patalpose ar balandžio viduryje šiltnamyje. Sėklos sudygsta, be problemų, jei jūs galite garantuoti, kad bus ne mažiau kaip 20 ° C (dieną ir naktį) temperatūra. Neleiskite sodinukai išdžiūti! Sėklos sudygsta per savaitę, priklausomai nuo temperatūros.Cukinijos yra labai sveika ir turi daug vitamino B ir C, taip pat kalcio, geležies ir fosfatų. Tinka laikantis dietos, nes jie turi labai mažai kalorijų.  


Cukinijos GOLD RUSH

Hibridas (Courgette)
Cucurbita pepo
Ankstyva labai derlinga cukinijų veislė, vaisiai cilindriški, šviesiai geltonos spavos, skinamos vidutiniškai 18-20 cm ilgio, krūmas galingas, pusiau status, vegetacijos trukmė 50 dienų, tinka auginti tiek šiltnamiuose, tiek lauke. Vaisius yra atsparūs miltligei.
Cukinijų sėklos nereikalauja išankstinio apdorojimo. Tačiau Jūs galite sėklas pamerkti į drungną vandenį 12 valandų - tai skatina dygimą. Patartina sodinti ir auginti 2 arba 3 tuo pačiu metu. Cukinija yra šilumą mėgstantys augalai. Sėti patalpose ar balandžio viduryje šiltnamyje. Sėklos sudygsta, be problemų, jei jūs galite garantuoti, kad bus ne mažiau kaip 20 ° C (dieną ir naktį) temperatūra. Neleiskite sodinukai išdžiūti! Sėklos sudygsta per savaitę, priklausomai nuo temperatūros.Cukinijos yra labai sveika ir turi daug vitamino B ir C, taip pat kalcio, geležies ir fosfatų. Tinka laikantis dietos, nes jie turi labai mažai kalorijų.


Moliūgai MUSQUE de PROVENCE

Cucurbita maxima
Muskusinių moliūgų vidutinio vėlyvumo derlinga veislė. Vegetacijos periodas - 100-110 dienų. Vaisius apvaliai plokščias, briaunotas, iki 8 kg svorio. Prinokusio odelė gelsva, minkštimas oranžinis, saldus. Galima išlaikyti iki vasario mėn.
Prancūzijoje supjaustyti skiltelėmis parduodamos dideliuose prekybos centruose ir ūkininkų turguose maisto ruošimui. Dekoratyvus.  Vid. derlius: 2 vaisiai.


Petražolė ORBIS

Vidutinio ankstyvumo šakninė petražolė. Vegetacija 182 d. Šaknis 20-22 cm ilgio, sveika. Derlinga. Puikiai sandėliuojama. Tinka auginti ir sunkiose dirvose.


Porai SV3192ZE

Vidutinio vėlyvumo veislė, rudens derliui, tinkama sandėliavimui. Lapai statūs, stiprūs. Stiebas 18 cm ilgio, be sustorėjimo, labai vienodas, lengvai valosi. Veislė derlinga.


Žirniai AVOLA

Labai ankstyva veislė. Vegetacija 65-70 dienų. Žemaūgiai, apie 50-60 cm aukščio, todėl jiems nereikia atramų. Ankštys vidutinio dydžio su 6-7 žirneliais. Žirneliai vidutinio dydžio, tačiau labai skanūs ir kvapnūs. Galima sėti kelis kartus per sezoną.


Moliūgų auginimas

Auginimas. Moliūgai, kaip ir agurkai - šilumamėgės daržovės, gerai auga pasėti arba pasodinti daigais nuo vėjų apsaugotose, trąšiose, šiltose daržo vietose. Geriau dera greičiau įšylančiame, lengvesniame, humusingame, priesmėlio ar priemolio, gausiai patręšta mėšlu, nerūgščiame dirvožemyje. Sėja. Sėklos sėjamos ar daigai sodinami pavasarį žemei 10 cm gylyje įšilus iki 12 laipsnių šilumos, paprastajai alyvai sužydėjus, kai praeina šalnų pavojus. Moliūgai išaugina labai plačią šaknų sistemą, todėl sėklas sėkite 1,4 x 1,4 arba 1,4 x 2,1 tarpais 5-8 cm gylyje. Moliūgai sudygsta greičiau, kai sėklos prieš sėją pamirkomos arba padaiginamos. Tačiau tokios sėklos sėjamos tik į drėgną dirvą. Jeigu drėgmės trūksta, į duobutę įpilama vandens. Sėklas pasėjus po agroplėvele, galite sulaukti ankstyvesnio derliaus. Sodinimas daigais. Norint gauti ankstyvą ir gausų moliūgų derlių, sodinami iš anksto išauginti daigai su 2-3 tikraisiais lapeliais birželio pradžioje ar viduryje tokiais pat atstumais kaip ir sėjant sėklomis. Daiginamos 20-25 laipsnių temperatūroje. Kad pasirodę moliūgų daigai neištįstų, temperatūrą reikia pažeminti: dieną - 15-18 laipsnių ir naktį - 12-14 laipsnių. Daigai užauga per 20-25 dienas. Moliūgais labai tinka apsodinti komposto krūvą. Juos reikia sodinti šoniniame šlaite, bet ne ant krūvos viršaus. Moliūgai greičiau auga, kai stiebai, ant kurių užsimezgę vaisiai, sutrumpinami, virš vaisiaus paliekant 4-6 lapus. Rekomenduojama išpjauti ir šoninius stiebus. Auginant moliūgus, ant augalo paprastai paliekama po 3-4, o norint užauginti ypač stambius vaisius - tik 1-2 užmegztus vaisius. Kitos vaisių užuomazgos nuskinamos, žiedams dar neišsiskleidus. Derliaus nuėmimas ir laikymas. Maistui skirtus moliūgus greitam naudojimui neleisti peraugti, vaisius skinti kol dar jauna odelė. O biologinės brandos, pilnai subrendusius vaisius imti ilgesniam laikymui bei dekorui, kai su nagu brauki per odelės viršų ir nėra pažeidimo - nelieka rėžio, o jei lieka pažeidimas - tai skirti greitam naudojimui. Derlių imkite prieš šalnas. Moliūgus nupjaukite su ilgoku vaiskočiu, 10-15 cm, nes be jo moliūgai prasčiau laikosi. Stambiavaisių veislių moliūgus palikite saulėje bent savaitę, kad sukietėtų žievė. Moliūgus laikykite gerai vėdinamoje, 10 laipsnių temperatūros (kritinė temperatūra - ne žemiau kaip 1 laipsnio šilumos), 75-95 proc. santykinės drėgmės patalpoje. Saugojimui moliūgus reikia išdėlio¬ti lentynose arba dėžėse į viršų. Vienas su kitu neturi liestis. Gerai vėdinamoje, apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių patalpoje sveiki ir gyvi moliūgai išsilaiko 4-6 mėnesius arba net iki pavasario.