Produktai

Šilauogių sodinukai, užauginti Lietuvoje (didmeninė ir mažmeninė prekyba)

Geros kainos, didelis pasirinkimas.

Didmeninė prekyba: tel.: 861267419; 868650131.

Vilniuje:Kunigiškių g. 63 ( Pagiriai ) LT-14121

ŠILAUOGĖS.

Šilauogė - XXI amžiaus uoga. Užsienyje didžiulę paklausą turinčios ir populiarėjančios Lietuvoje. Tai puikus antioksidantų, vitaminų šaltinis labai tinkantis regėjimo, širdies kraujospūdžio ligomis sergantiems žmonėms. Krūmai labai derlingi, uogos tinkamos šaldymui bei konservavimui. Prekiaujama įvairių veislių sodinukais:"Reka" "Earlyblue", "Bluecrop", "Spartan", "Patriot", "Sunrise", "Toro", "Siera", "Bluegold", "Aurora", "Denise Blue", "Hardy Blue", "Bluejay", "Darow", "Rubel", "Brigita".


Dideli augalai grunte
Dideli augalai grunte

DEKORATYVINIAI AUGALAI.

Platus įvairių spygliuočių (pušų, eglių, kukmedžių, tujų, puskiparisių, cūgų, kadagių), ir lapuočių (klevų, raugerškių, gudobelių, sidabrakrūmių, karklų, kaulenių, liepų, forzitijų, buksmedžių) veislių, didelis vaismedžių, vaiskrūmių pasirinkimas, proginių vazoninių gėlių asortimentas (chrizantemos, viržiai).


Daržovių sėklos "De Ruiter Seeds" ir "Seminis" Lietuvoje.


DARŽOVIŲ SĖKLOS PROFESIONALAMS (asortimentas ir kainos čia).

 "De Ruiter Seeds"  firmos pomidorai auginami didžiausiuose Lietuvos ir europos šiltnamiuose ir duoda rekordinius derlius (50-70kg/m²). Hibridai atsparūs įvairioms ligoms, turi pačias geriausias savybes. Daržovės tinkamos auginimui įvairiomis sąlygomis: stikliniuose ir polietileniniuose šiltnamiuose organiniame grunte ir mineralinėje vatoje bei įprastomis sąlygomis. Veislės lengvai auginamos, ilgai derančios, atsparios įvairioms ligoms. "De Ruiter Seeds"  hibridai auginami visame pasaulyje nuo Suomijos iki Naujosios Zelandijos. Lietuvos didžiuosiuose šiltnamiuose 80% produkcijos auginama iš šios firmos sėklų.
De Ruiter Seeds kompanija stengiasi užtikrinti, kad naujos veislės būtų atsparios ligoms, lengvai auginamos ir prižiūrimos, nebūtų reiklios šviesos ir temperatūros svyravimui. Vaisiai turi būti tvirti, su gražiai intensyvios raudonos spalvos, blizgūs. Augalas turi būti gražios formos ir ilgaamžis. Šios firmos hibridai pasižymi ne tik gausiu derliumi, bet ir atsparumu įvairioms ligoms. 
Nuo 2008 metų De Ruiter Seeds priklauso MONSANTO grupei.
http://www.deruiterseeds.com

"Seminis" yra seniausias prekės ženklas, žinomas nuo 1865 metų. Seminis kompanija daugiausiai dirba su lauko daržovėmis ir daržovėmis, kurios auginamos po priedangomis ar nešildomuose šiltnamiuose. Didžiausias dėmesys ir investicijos yra skiriamos kopūstinėms daržovėms - baltagūžiai kopūstai, brokoliai, žiediniai kopūstai, taip pat morkoms, svogūnams, porams, špinatams, trumpavaisiams agurkams.
Seminis nuo 2005 metų priklauso MONSANTO grupei.
https://seminis.co.uk

 


KĖNIO ŠAKŲ VAINIKAI
Gaminame šiaudinius įvairaus diametro (30- 60cm) karkasus, kuriuos galite įsigyti bet kuriuo metų laiku. Artėjant šventėms gaminame vainikus iš ilgai išsilaikančių spygliuočių šakų, klientų pageidavimu juos puošiame. Vainikai - Lietuvoje naujovė. Tai puiki dovana verslo partneriams, draugams. Ja reprezentuosite savo įmonę, jaukiai papuošite namus artėjant svarbiausioms metų šventėms.