Produktai

Šilauogių sodinukai, užauginti Lietuvoje (didmeninė ir mažmeninė prekyba)

Geros kainos, didelis pasirinkimas.

Didmeninė prekyba:
tel.: 861267419

Vilniuje:Kunigiškių g. 63 ( Pagiriai ) LT-14121

ŠILAUOGĖS.

Šilauogės - XXI amžiaus uogos. Užsienyje didžiulę paklausą turinčios ir populiarėjančios Lietuvoje. Tai - puikus antioksidantų šaltinis, teigiamai veikiantis žmogaus sveikatą. Šilauogės tinka širdies ir kraujagyslių ligomis sergantiems žmonėms, saugo nuo aterosklerozės, patartinos vartoti diabetikams, akių nuovargį patiriantiems žmonėms, Alzheimerio ligos profilaktikai, stiprina imuninę sistemą, atlieka detoksikacinę organizmo funkciją, padeda turintiems antsvorio. Krūmai labai derlingi, uogos tinkamos šaldymui bei konservavimui. Turime didelę patirtį šilauogių auginime. Prekiaujame įvairių veislių sodinukais: "Reka", "Earlyblue", "Bluecrop", "Spartan", "Patriot", "Sunrise", "Toro", "Sierra", "Bluegold", "Aurora", "Denise Blue", "Bluejay", "Darow", "Rubel", "Brigitta Blue", "Bonus", "Hannah's Choice", "Chandler", "Duke".


Dideli augalai grunte
Dideli augalai grunte

DEKORATYVINIAI AUGALAI.

Platus įvairių spygliuočių, lapuočių, vaismedžių, vaiskrūmių pasirinkimas.


  GĖLĖS,  DARŽOVIŲ DAIGAI. 
Našlaitės
Begonijos (ledinukai)
Surfinijos
Palergonijos
Bakopos
Šlamutis
Kanos
Piliarožės
Astilbės
Blakėžudės
Pomidorų daigai
Agurkų daigai
Porų daigai
Prieskoniniai augalai

 

 DARŽOVIŲ SĖKLOS PROFESIONALAMS (asortimentas ir kainos čia).

 "De Ruiter Seeds"  firmos pomidorai auginami didžiausiuose Lietuvos ir europos šiltnamiuose ir duoda rekordinius derlius (50-70kg/m²). Hibridai atsparūs įvairioms ligoms, turi pačias geriausias savybes. Daržovės tinkamos auginimui įvairiomis sąlygomis: stikliniuose ir polietileniniuose šiltnamiuose organiniame grunte ir mineralinėje vatoje bei įprastomis sąlygomis. Veislės lengvai auginamos, ilgai derančios, atsparios įvairioms ligoms. "De Ruiter Seeds"  hibridai auginami visame pasaulyje nuo Suomijos iki Naujosios Zelandijos. Lietuvos didžiuosiuose šiltnamiuose 80% produkcijos auginama iš šios firmos sėklų.
De Ruiter Seeds kompanija stengiasi užtikrinti, kad naujos veislės būtų atsparios ligoms, lengvai auginamos ir prižiūrimos, nebūtų reiklios šviesos ir temperatūros svyravimui. Vaisiai turi būti tvirti, su gražiai intensyvios raudonos spalvos, blizgūs. Augalas turi būti gražios formos ir ilgaamžis. Šios firmos hibridai pasižymi ne tik gausiu derliumi, bet ir atsparumu įvairioms ligoms.

"Seminis" yra seniausias prekės ženklas, žinomas nuo 1865 metų. Seminis kompanija daugiausiai dirba su lauko daržovėmis ir daržovėmis, kurios auginamos po priedangomis ar nešildomuose šiltnamiuose. Didžiausias dėmesys ir investicijos yra skiriamos kopūstinėms daržovėms - baltagūžiai kopūstai, brokoliai, žiediniai kopūstai, taip pat morkoms, svogūnams, porams, špinatams, trumpavaisiams agurkams.