Produktai

Aurea
Aurea
Tomimaru Muchoo
Tomimaru Muchoo
Uriburi
Uriburi

Beorange
Beorange
Bolzano
Bolzano
Orama
Orama
Organza
Organza

AUREA Hibridas
Atsparumas ligoms: 
HR ToMV Va Vd
Vaisius: 200-240 g, mėsiškas, gerai užpildytas. Tiesą sakant, nėra tuščios vietos sėklų kamerose. Švelnus, labai skanus vaisius. Vaisiai yra rausvai rožinės spalvos. Jeigu vaisiai yra renkami nevisiškai sunokę ir bus nokinami tamsioje vietoje, tai spalva rausvos-raudonos spalvos.
Augimo stiprumas: augalai daugiausia  atviri tipo. Reikia reguliariai tręšti visą auginimo laikotarpį ir padidinti azoto trąšų pradžioje, kad krūmai galėtų plėstis. Jei vaisių kekės yra labai didelės, tai sekančios auga tik surinkus pirmuosius vaisius.
Komentarai: tinka auginti ekologiniuose substratai ir akmens vatoje, po danga, sodinti visą vasarą ir rudenį. Labai gerų rezultatų Aurea atneša augint ant šiaudų.

 


TOMIMARU MUCHOO Hibridas.
Atsparumas ligoms: 
HR ToMV Ff:1-5 Fol:0,1 For On Va Vd Si
Vaisius:160-180 g aviečių raudonos spalvos, su unikaliaus skonio. Galima auginti tiek akmens vatoje tiek organiniame substrate.

 

 


URIBURI Hibridas.
Atsparumas ligoms: HRToMV:0-2/Fol:0,1 Va Vd Ma Mi Mj
Vaisius: San Marzano tipo 40x90mm, 100g. vaisius tvirtas, labai didelis augimas, augalas atviras, labai derlingas.


BEORANGE Hibridas.
Atsparumas ligoms: 
HR ToMV Cf:1-5 Fol:0,1 For Va Vd Si
Vaisius:200-230g. stambus ir labai skanūs :)

 


ORAMA Hibridas.
Atsparumas ligoms: 
HR ToMV:0,1,2 /Fol:0,1
Vaisius: 100-120g. Kai sunoksta virsta ryškiai oranžinės spalvos. Gali būti skinami kekėmis ar po vieną. Pailgi, aukštos kokybės vaisiai turi gerą skonį. Dėl didelio sausosios medžiagos kiekis Orama yra idealiai tinka perdirbimui. Galiojimo laikas yra labai geras.
Augalai yra energingi, atviri ir lengvai auginami. 


Mei Shuai
Vaisiai rožinės spalvos, dideli, tvirti ir vienodi, 220-230 gr svorio, kekėje 4-5 vaisiai. Rekomenduojama auginti šiltnamiuose ir atvirame lauke. Augalas labai energingas ir turi trumpą atstumą tarp lapų. Labai geras prisitaikymas prie įvairių sąlygų, aukšta tolerancija žemai temperatūrai. 

Atsparumas: ToMV: 0-2/ff: A-E/fol: 0.1/SBL/SL/SS/va: 0/va: 0 TYLCV/ma/mi/MJ